apiemus

UAB „VT statyba“ – kryptingai auganti statybų bendrovė

Atsižvelgdami į užsakovų poreikius, galime pasiūlyti platų su statybų sektoriumi susijusių paslaugų komplektą.

Bendrovė stato, remontuoja bei rekonstruoja įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje. Taikome lanksčią kainų politiką, diegiame modernias, šiuolaikiškas technologijas, siekiame nuolat tobulėti bei ieškome  palankiausių sąlygų užsakovams.

Vertiname kiekvieną užsakovą, kuris suteikia įmonei neįkainojamą patirtį. Siekdami pagerinti įmonės efektyvumą visuose įmonėje vykstančiuose procesuose, nuolat analizuojame savo veiklą.

Mūsų požiūris

Vizija

Mūsų tikslas – būti patikimu ir ilgalaikiu partneriu savo klientams, kad jie visada kreiptųsi į mus.

Misija

• kelti aukščiausios kokybės profesionalias statybų sektoriaus paslaugas mūsų Klientams
• laikytis aukštų kokybės standartų
• būti patikimu partneriu užsakovams

Atsakomybė

Jums visada bus suteiktos aukščiausios kokybės paslaugos. Mes dirbame profesionaliai greitai ir operatyviai.

Patirtis

UAB “VT statyba” jau 10 metų yra aktyvi rinkos dalyvė statybų sektoriuje.

Kompetencija ir inovatyvumas

Vadovaudamiesi aukštais kokybės standartais, teikiame klientams kokybiškų paslaugų statybų sektoriuje komplektą. Aktyviai ieškome naujų ir kūrybiškų sprendimo būdų, atsižvelgdami į individualius kliento poreikius.

Kodėl VT Statyba?

Orientacija į aiškų sprendimą

Ieškome konstruktyviausio ir efektyviausio būdo pasiekti geriausią rezultatą. Mūsų patarimai klientams visada aiškūs. Konsultuodami klientus, atliekame situacijos  analizę, įvertiname galimas rizikas, bei patariame kaip jas sumažinti.

Operatyvumas

Mūsų tikslas – atlikti statybos darbus bei suteikti paslaugas laiku arba anksčiau, bet niekada ne vėliau nei buvo sutarta.

Aiški kainodara

Siekiant Užsakovams suteikti aiškumo, taikome lanksčią kainų politiką. Nurodome klientams principus kaip yra apskaičiuojama paslaugų kaina. Su kiekvienu nauju Klientu yra aptariamas abiems pusėms labiausiai priimtinas variantas.

Informavimas

Mes visada suteikiame Užsakovui visą būtiną informaciją apie vykdomą objektą, palaikome glaudžius ryšius su juo, todėl Užsakovas visada žino kokioje stadijoje yra vykdomi darbai.

Dėmesys klientui

Užsakovo poreikiai mums yra svarbiausi. Visada siekiame įsigilinti į Užsakovo iškeltus uždavinius, kuo nuodugniau suprasti jo reikalavimus.  Tai mums padeda pateisinti klientų lūkesčius ir prisidėti prie jų sėkmės.

Atestatai ir sertifikatai

Kokybiško darbo įrodymas – nepriklausomų ekspertų suteikti ir patvirtinti, aukšti darbo kokybės įvertinimai, kuriuos patvirtina turimi sertifikatai. Įmonėje įdiegtos Kokybės (ISO 9001:2015), Darbuotojų saugos ir sveikatos (BS-OHSAS 18001:2007), Aplinkos apsaugos (ISO 14001:2015) vadybos sistemos – pagrindinis įrodymas dėl UAB „VT statyba“ atliekamų darbų aukščiausios kokybės.