Naujienos

Pacientų laukia atnaujinti du Trakų ligoninės skyriai

balandžio 28, 2016

Pacientų laukia atnaujinti du Trakų ligoninės skyriai

 

Po sėkmingai ir operatyviai UAB „VT Statyba“ atliktų rekonstrukcijos darbų  savo veiklą atnaujino du Trakų ligoninės skyriai.

VšĮ Trakų ligoninėje nuo balandžio 25 dienos duris atvėrė ir atnaujino veiklą rekonstruoti Akušerijos-ginekologijos, o nuo balandžio 18 dienos – Vaikų ligų skyriai. Šiuose ligoninės padaliniuose jau teikiamos stacionarios  bei ambulatorinės paslaugos.

Rekonstrukcijos darbai yra vykdomi pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą „Energiją tausojančių technologijų įdiegimas VšĮ Trakų ligoninėje, teikiančioje sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“. Rangos darbus atlieka UAB „VT Statyba“.

UAB „VT statyba“ – kryptingai auganti statybų bendrovė. Siūlanti platų su statybų sektoriumi susijusių paslaugų komplektą. Bendrovė stato, remontuoja bei rekonstruoja įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje. Įmonė vykdo lanksčią kainų politiką, diegiamos modernios, šiuolaikiškos technologijos.

Nepraleiskite galimybės atsinaujinti individualų namą!

balandžio 18, 2016

Nepraleiskite galimybės atsinaujinti individualų namą!

Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas informuoja, kad š.m. gegužės 3 d skelbs kvietimą fiziniams asmenims atsinaujinti savo individualų namą.

Bus skelbiami du kvietimai šioms priemonėms:

1) „Fizinių asmenų vieno ar dviejų butų gyvenamųjų namų atnaujinimas (modernizavimas), pasiekiant pastato energinio naudingumo C klasę ir sumažinant skaičiuojamosios šiluminės energijos suvartojimo sąnaudas ne mažiau nei 20%“ .

2) „Atsinaujinančių energijos šaltinių (saulės, vėjo, geoterminės energijos ar kitų, išskyrus biokuro) panaudojimas individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose“.

Galimi pareiškėjai – fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys vieno ar dviejų butų gyvenamosios paskirties namus, kurių statyba yra užbaigta teisės aktų nustatyta tvarka ir įregistruota Nekilnojamojo turto registre.

UAB „VT Statyba“ gali padėti Jums sklandžiai atsinaujinti (modernizuoti) savo namą. Galime pasiūlyti pilną projekto administravimo paslaugą: nuo paraiškos formas užpildymo iki rangos darbų atlikimo už patrauklią kainą.

Daugiau informacijos: andrius@vtstatyba.lt