Naujienos

Pasirašyta Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos kapitalinio remonto darbų atlikimo sutartis

liepos 24, 2017
Pasirašyta Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos kapitalinio remonto darbų atlikimo sutartis
2017-07-24
Šiandien, liepos 24 d., Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič ir UAB „VT statyba“ direktorius Tadeušas Bojarovičius  pasirašė sutartį dėl Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos kapitalinio remonto darbų atlikimo.Sutarties pasirašyme taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir architektūros skyriaus vedėja Veslava Rutkovskaja, šio skyriaus vyr. specialistė Violeta Šmigelska ir UAB „ VT statyba“ darbų vadovas Genadij Požarickij.

Siekiant padidinti gimnazijos klasių skaičių projekto metu numatytas vidaus patalpų pertvarkymas, jas apjungiant, pritaikant formaliajam ugdymui. Taip pat numatytas grindų dangos su laikančiąja konstrukcija keitimas, sienų ir lubų remontas išsaugant esamus stiliaus elementus, taip pat bus keičiamos vidaus patalpų durys, įrengtas sanitarinis mazgas neįgaliesiems ir praustuvai klasėse, sustiprinta perdanga ir įrengti naujų laiptų turėklai.

Projektu atsižvelgta ir į žmonių su negalia reikalavimus: lauke bus įrengtas pandusas, gimnazijos vidaus patalpose – keltuvas iš pirmojo į antrąjį aukštą.

Projekto „Šalčininkų rajono Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos pastato modernizavimas“ įgyvendinimo metu numatyta pilnai sutvarkyti gimnazijos šilumos punktą su šildymo sistema, pakeisti elektros instaliaciją, kompiuterinius ir ryšio tinklus.

Siekiant užtikrinti įeinančių ir išeinančių asmenų kontrolę ir viešąją tvarką pastato pirmajame aukšte bus įrengtos budėtojo patalpos. Įgyvendinus projektą gimnazija galės naudotis įrengtais technologijų, fizikos ir chemijos kabinetais bei įrengta modernia ugdymo įranga.

Darbų vertė sudaro 541165, 24 Eur. Pastato remonto darbus numatyta atlikti iki š. m. lapkričio 30 d.

Informaciją parengė Jolanta Bušmovičienė

Nuoroda:

http://www.salcininkai.lt/lit/Pasirasyta-baltosios-vokes-silo-gimnazijos-kapitalinio-remonto-darbu-atlikimo-sutartis/72553

 

Pacientų laukia atnaujinti du Trakų ligoninės skyriai

balandžio 28, 2016

Pacientų laukia atnaujinti du Trakų ligoninės skyriai

 

Po sėkmingai ir operatyviai UAB „VT Statyba“ atliktų rekonstrukcijos darbų  savo veiklą atnaujino du Trakų ligoninės skyriai.

VšĮ Trakų ligoninėje nuo balandžio 25 dienos duris atvėrė ir atnaujino veiklą rekonstruoti Akušerijos-ginekologijos, o nuo balandžio 18 dienos – Vaikų ligų skyriai. Šiuose ligoninės padaliniuose jau teikiamos stacionarios  bei ambulatorinės paslaugos.

Rekonstrukcijos darbai yra vykdomi pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą „Energiją tausojančių technologijų įdiegimas VšĮ Trakų ligoninėje, teikiančioje sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“. Rangos darbus atlieka UAB „VT Statyba“.

UAB „VT statyba“ – kryptingai auganti statybų bendrovė. Siūlanti platų su statybų sektoriumi susijusių paslaugų komplektą. Bendrovė stato, remontuoja bei rekonstruoja įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje. Įmonė vykdo lanksčią kainų politiką, diegiamos modernios, šiuolaikiškos technologijos.

Nepraleiskite galimybės atsinaujinti individualų namą!

balandžio 18, 2016

Nepraleiskite galimybės atsinaujinti individualų namą!

Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas informuoja, kad š.m. gegužės 3 d skelbs kvietimą fiziniams asmenims atsinaujinti savo individualų namą.

Bus skelbiami du kvietimai šioms priemonėms:

1) „Fizinių asmenų vieno ar dviejų butų gyvenamųjų namų atnaujinimas (modernizavimas), pasiekiant pastato energinio naudingumo C klasę ir sumažinant skaičiuojamosios šiluminės energijos suvartojimo sąnaudas ne mažiau nei 20%“ .

2) „Atsinaujinančių energijos šaltinių (saulės, vėjo, geoterminės energijos ar kitų, išskyrus biokuro) panaudojimas individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose“.

Galimi pareiškėjai – fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys vieno ar dviejų butų gyvenamosios paskirties namus, kurių statyba yra užbaigta teisės aktų nustatyta tvarka ir įregistruota Nekilnojamojo turto registre.

UAB „VT Statyba“ gali padėti Jums sklandžiai atsinaujinti (modernizuoti) savo namą. Galime pasiūlyti pilną projekto administravimo paslaugą: nuo paraiškos formas užpildymo iki rangos darbų atlikimo už patrauklią kainą.

Daugiau informacijos: andrius@vtstatyba.lt