Naujienos

UAB ,,VT statyba” atliks Jano Sniadeckio gimnazijos remonto darbus

24 rugsėjo, 2018
Smagu smagiai mokyti(s) – atsinaujins J. Sniadeckio gimnazija!
2018-09-18
Investicija į švietimą yra viena vertingiausių – Šalčininkų rajono savivaldybė ne kartą tai įrodė savo darbais. Vienas iš jų – Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos remontas.

Šiomis dienomis mokykla yra kur kas daugiau, negu jaukios patalpos ir stiprus mokytojų kolektyvas. Šiuolaikiniams vaikams ir jaunimui ji turi būti draugiška, inovatyvi, skatinanti saviugdą ir kūrybiškumą, savarankiškumą ir iniciatyvą. Šiandien pasirašyta sutartis dėl Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos edukacinių erdvių modernizavimo – po kelių savaičių į gimnazijos patalpas įžengs statybininkai.

Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak ir UAB „VT Statyba“ direktorius Tadeušas Bojarovičius pasirašė Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos edukacinių erdvių modernizavimo projekto darbų vykdymo sutartį. Susitikime taip pat dalyvavo gimnazijos direktorė Irena Volska, Statybos ir architektūros skyriaus vedėja Veslava Rutkovska, specialistė Violeta Šmigelska, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus specialistė Jolanta Urvikienė. Vėliau visi kartu apsilankė gimnazijoje ir apžiūrėjo būsimų darbų erdves.

Pasirašęs sutartį Savivaldybės administracijos direktorius Josif Rybak kreipėsi į rangovus su prašymu, kaip įmanoma atsakingiau atsižvelgti į vykstantį ugdymo procesą ir ragino visų atsakingų asmenų konstruktyvų bendradarbiavimą ieškant geriausių sprendimų.

– Šis projektas startuoja mokslo metų pradžioje. Suprantama, kad remontas – tai iššūkis. Esame atviri visoms iniciatyvoms, atsižvelgiame į jaunosios kartos poreikį mokytis šiuolaikiškai, todėl neriame į naują projektą su džiaugsmu. Turime atsinaujinti, patenkinti vaikų ir jaunimo poreikius. Be abejonės, remonto darbai sukelia tam tikrų nepatogumų, iš savo pusės stengsimės, kad statybininkai nesutrukdytų ugdymo proceso, kartu stengsimės netrukdyti ir jiems, – sako J. Sniadeckio gimnazijos direktorė Irena Volska.

Projektas „Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos edukacinių erdvių modernizavimas“ numato kelių pastato erdvių atnaujinimą. Pirmiausia statybininkai įsikurs bibliotekos ir skaityklos patalpose, palaipsniui pereidami prie aktų salės.

Biblioteka ir skaitykla keis savo pirminę paskirtį išduoti ir priimti knygas, architektūriniai sprendiniai leis mokiniams rasti tinkamiausią erdvę mokytis, skaityti, dirbti grupėse.

Aktų salėje įvyks kardinalūs pokyčiai – gimnazijos mokinių ir mokytojų laukia šiuolaikiška, komfortiška, estetiška erdvė, kurioje bus galima vykdyti kompleksinius edukacinius užsiėmimus, organizuoti aukšto lygio renginius, teikti kokybiškas paslaugas. Viena iš naujovių – oro kondicionavimo įranga. Prie aktų salės esantis holas taip pat bus pritaikytas neformalaus švietimo poreikiams. Patalpos bus aprūpintos modernia garso ir vaizdo įranga.

Taip pat bus atnaujintos biologijos, chemijos, technologijų kabinetai, užtikrinant šių patalpų funkcionalumą. Biologijos ir chemijos kabinetai bus perplanuoti sukuriant juose patalpas teorinėms pamokoms ir praktiniams užsiėmimams, kurie bus organizuojami laboratorijose. Kabinetuose atsiras mobilūs baldai, interaktyvaus mokymosi įranga. Technologijų klasės maisto gaminimo erdvė bus suprojektuota prie valgyklos, siekiant sukurti maitinimo funkcijos klasterį: valgykla + maisto technologijų klasė.

Valgykla taip pat sulauks dėmesio. Planuojama, kad vasaros atostogų metu jos lauks rimtas iššūkis. Maisto išdavimo erdvė bus atskirta funkcionalia pertvara, kuri leis esant poreikiui uždengti maisto gaminimo bloką. Patalpoje numatyti skirtingo tipo sėdėjimo baldai, skirtingo aukščio stalai ir vaizdo įranga, todėl valgykla galės būti naudojama mokinių susibūrimams, neformaliems užsiėmimams, popamokinei veiklai.

Sporto salėje sportuoja ne tik gimnazijos mokiniai, ji dažnai tampa rajoninių renginių centru, todėl čia suplanuotos vietos žiūrovams, formuojamos atskiros aktyvių užsiėmimų zonos, bus įsigytas modernus sporto inventorius ir garso sistema. Taip pat bus suremontuoti persirengimo kambariai.

Dar viena naujovė – individualios, mobilios rūbų spintelės, kuriose mokiniai galės palikti savo daiktus. Koridoriuose atsiras mobilūs pufai ir staliukai, kurie leis ne vien patogiai laukti pamokų, bet ir panaudoti juos saviugdai.

Darbų numatyta iš tiesų nemažai. Iššūkis priimtas – po kelių savaičių gimnazijoje įsikurs statybininkų komanda. Remonto darbai užtruks apie metus.

Bendras projekto biudžetas – 1 355 109,32 Eur, iš jų ES lėšos – 1 151 842,92 Eur, valstybės biudžeto lėšos – 101 633,19 Eur ir savivaldybės biudžeto lėšos – 101 633,21 Eur.

Inesa Suchocka

Nuoroda į oficialų šaltinį:

http://salcininkai.lt/lit/Smagu-smagiai-mokytis–atsinaujins-j-sniadeckio-gimnazija/95913

Pasirašyta Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos kapitalinio remonto darbų atlikimo sutartis

24 liepos, 2017
Pasirašyta Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos kapitalinio remonto darbų atlikimo sutartis
2017-07-24
Šiandien, liepos 24 d., Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič ir UAB „VT statyba“ direktorius Tadeušas Bojarovičius  pasirašė sutartį dėl Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos kapitalinio remonto darbų atlikimo.Sutarties pasirašyme taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir architektūros skyriaus vedėja Veslava Rutkovskaja, šio skyriaus vyr. specialistė Violeta Šmigelska ir UAB „ VT statyba“ darbų vadovas Genadij Požarickij.

Siekiant padidinti gimnazijos klasių skaičių projekto metu numatytas vidaus patalpų pertvarkymas, jas apjungiant, pritaikant formaliajam ugdymui. Taip pat numatytas grindų dangos su laikančiąja konstrukcija keitimas, sienų ir lubų remontas išsaugant esamus stiliaus elementus, taip pat bus keičiamos vidaus patalpų durys, įrengtas sanitarinis mazgas neįgaliesiems ir praustuvai klasėse, sustiprinta perdanga ir įrengti naujų laiptų turėklai.

Projektu atsižvelgta ir į žmonių su negalia reikalavimus: lauke bus įrengtas pandusas, gimnazijos vidaus patalpose – keltuvas iš pirmojo į antrąjį aukštą.

Projekto „Šalčininkų rajono Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos pastato modernizavimas“ įgyvendinimo metu numatyta pilnai sutvarkyti gimnazijos šilumos punktą su šildymo sistema, pakeisti elektros instaliaciją, kompiuterinius ir ryšio tinklus.

Siekiant užtikrinti įeinančių ir išeinančių asmenų kontrolę ir viešąją tvarką pastato pirmajame aukšte bus įrengtos budėtojo patalpos. Įgyvendinus projektą gimnazija galės naudotis įrengtais technologijų, fizikos ir chemijos kabinetais bei įrengta modernia ugdymo įranga.

Darbų vertė sudaro 541165, 24 Eur. Pastato remonto darbus numatyta atlikti iki š. m. lapkričio 30 d.

Informaciją parengė Jolanta Bušmovičienė

Nuoroda:

http://www.salcininkai.lt/lit/Pasirasyta-baltosios-vokes-silo-gimnazijos-kapitalinio-remonto-darbu-atlikimo-sutartis/72553

 

Pacientų laukia atnaujinti du Trakų ligoninės skyriai

28 balandžio, 2016

Pacientų laukia atnaujinti du Trakų ligoninės skyriai

 

Po sėkmingai ir operatyviai UAB „VT Statyba“ atliktų rekonstrukcijos darbų  savo veiklą atnaujino du Trakų ligoninės skyriai.

VšĮ Trakų ligoninėje nuo balandžio 25 dienos duris atvėrė ir atnaujino veiklą rekonstruoti Akušerijos-ginekologijos, o nuo balandžio 18 dienos – Vaikų ligų skyriai. Šiuose ligoninės padaliniuose jau teikiamos stacionarios  bei ambulatorinės paslaugos.

Rekonstrukcijos darbai yra vykdomi pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą „Energiją tausojančių technologijų įdiegimas VšĮ Trakų ligoninėje, teikiančioje sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“. Rangos darbus atlieka UAB „VT Statyba“.

UAB „VT statyba“ – kryptingai auganti statybų bendrovė. Siūlanti platų su statybų sektoriumi susijusių paslaugų komplektą. Bendrovė stato, remontuoja bei rekonstruoja įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje. Įmonė vykdo lanksčią kainų politiką, diegiamos modernios, šiuolaikiškos technologijos.

Nepraleiskite galimybės atsinaujinti individualų namą!

18 balandžio, 2016

Nepraleiskite galimybės atsinaujinti individualų namą!

Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas informuoja, kad š.m. gegužės 3 d skelbs kvietimą fiziniams asmenims atsinaujinti savo individualų namą.

Bus skelbiami du kvietimai šioms priemonėms:

1) „Fizinių asmenų vieno ar dviejų butų gyvenamųjų namų atnaujinimas (modernizavimas), pasiekiant pastato energinio naudingumo C klasę ir sumažinant skaičiuojamosios šiluminės energijos suvartojimo sąnaudas ne mažiau nei 20%“ .

2) „Atsinaujinančių energijos šaltinių (saulės, vėjo, geoterminės energijos ar kitų, išskyrus biokuro) panaudojimas individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose“.

Galimi pareiškėjai – fiziniai asmenys, nuosavybės teise valdantys vieno ar dviejų butų gyvenamosios paskirties namus, kurių statyba yra užbaigta teisės aktų nustatyta tvarka ir įregistruota Nekilnojamojo turto registre.

UAB „VT Statyba“ gali padėti Jums sklandžiai atsinaujinti (modernizuoti) savo namą. Galime pasiūlyti pilną projekto administravimo paslaugą: nuo paraiškos formas užpildymo iki rangos darbų atlikimo už patrauklią kainą.

Daugiau informacijos: andrius@vtstatyba.lt