Pasirašyta Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos kapitalinio remonto darbų atlikimo sutartis
2017-07-24
Šiandien, liepos 24 d., Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Beata Petkevič ir UAB „VT statyba“ direktorius Tadeušas Bojarovičius  pasirašė sutartį dėl Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos kapitalinio remonto darbų atlikimo.Sutarties pasirašyme taip pat dalyvavo Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir architektūros skyriaus vedėja Veslava Rutkovskaja, šio skyriaus vyr. specialistė Violeta Šmigelska ir UAB „ VT statyba“ darbų vadovas Genadij Požarickij.

Siekiant padidinti gimnazijos klasių skaičių projekto metu numatytas vidaus patalpų pertvarkymas, jas apjungiant, pritaikant formaliajam ugdymui. Taip pat numatytas grindų dangos su laikančiąja konstrukcija keitimas, sienų ir lubų remontas išsaugant esamus stiliaus elementus, taip pat bus keičiamos vidaus patalpų durys, įrengtas sanitarinis mazgas neįgaliesiems ir praustuvai klasėse, sustiprinta perdanga ir įrengti naujų laiptų turėklai.

Projektu atsižvelgta ir į žmonių su negalia reikalavimus: lauke bus įrengtas pandusas, gimnazijos vidaus patalpose – keltuvas iš pirmojo į antrąjį aukštą.

Projekto „Šalčininkų rajono Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos pastato modernizavimas“ įgyvendinimo metu numatyta pilnai sutvarkyti gimnazijos šilumos punktą su šildymo sistema, pakeisti elektros instaliaciją, kompiuterinius ir ryšio tinklus.

Siekiant užtikrinti įeinančių ir išeinančių asmenų kontrolę ir viešąją tvarką pastato pirmajame aukšte bus įrengtos budėtojo patalpos. Įgyvendinus projektą gimnazija galės naudotis įrengtais technologijų, fizikos ir chemijos kabinetais bei įrengta modernia ugdymo įranga.

Darbų vertė sudaro 541165, 24 Eur. Pastato remonto darbus numatyta atlikti iki š. m. lapkričio 30 d.

Informaciją parengė Jolanta Bušmovičienė

Nuoroda:

http://www.salcininkai.lt/lit/Pasirasyta-baltosios-vokes-silo-gimnazijos-kapitalinio-remonto-darbu-atlikimo-sutartis/72553